NABORY 2020!

I stało się, Unia Dąbrowa Górnicza serdecznie zaprasza wszystkie dzieci i juniorów na nabory do klubu. Jeszcze w tym roku powstaną grupy treningowe, które zabezpieczą przyszłość Dąbrowskiego zespołu ze Strzemieszyc. Unia przyzwyczaiła już wszystkich do tego, że najmocniejszym elementem zespołu jest młodzież. Świadczą o tym cykliczne występy w meczach mistrzowskich i pucharowych, między innymi takich zawodników jak Daniel Warzycki (17 lat), Oliwier Maślanka (16 lat) czy Konrad Machalski (18 lat).

Grupa przedszkolaków w wieku od 3 do 6 lat, która będzie miała zajęcia sportowe w Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego, to idealny moment na rozpoczęcie przygody z piłką nożną. W tak wczesnym wieku, praca nad koordynacją ruchową czy zabawy z piłką pozwalają ukształtować pierwsze nawyki piłkarskie.

Juniorzy w wieku od 15 do 18 lat to kolejna grupa, która oprócz treningów pod okiem Gustawa Cyankiewicza zostanie zgłoszona do rozgrywek ligowych A1. Systematyczne mecze i profesjonalne treningi pozwolą przygotować zawodników pod kątem rozumienia gry, oraz modelu, który prowadzi zespół seniorski. Jest to najlepsza szansa dla młodzieży nie tylko z doświadczeniem w innych akademiach piłkarskich ale i również dla tych, którzy nie mogą znaleźć miejsca do trenowania piłki, a czują się na siłach sprawdzić w naszym zespole. Zaangażowanie, oraz ciągły rozwój trenerów zapewnia odpowiednie przygotowanie do wstąpienia w wiek seniora. Najbardziej wyróżniający się juniorzy będą dostawać regularną szansę sprawdzenia się z zawodnikami pierwszego zespołu.

Zapisy i więcej informacji:
PRZEDSZKOLAKI - 519 360 338
JUNIORZY - 784 899 745